Utaite

Utaite

3. dubna 2012 v 17:27 | Naoko Suzu the Akemi
Dlouho tu nic nebylo.. Teď tu se budu snažit přidávat pořád něco.. Vocaloid seriál bude do konce tohohle týdne ale teď se budu hlavně věnovat tady tomuhle.. líbí se mi jejich písničky čím dál více.. takže tohle bude taky jakoby seriál! :D
_________________________________________
Utaite je Japonský výraz pro lidi, kteřé napodobují dřívěji vydané písně a a po nich je dávají na Nico Nico Douga a Youtube, do kategorie uttatemita. Výraz "utaite" je pro Nico Nico Douga zpěváky, kteří se liší od "kashu"; což znamená obyčejný zpěvák.
Obecně platí, že napodobují písničky od Vocaloidu, anime a herních písní, ale taky J-Pop. Také si různě písničky upravují aby to bylo více zábavné.
Většina utaite písniček najdete v sekci utta, ale některé mohou mít i své vlastní originální písničky a nebo se objevit třeba se objevit i u Vocaloidů. Několik utaite (jejich zpěváci) uvolňují své skladby pod oficiálním označení. Npř. Valshe, Piko a Clear.

Živé vystoupení
V poslední době se utaite zpěváci objevují i na koncertech a živýc hakcích a staly se populárními. Většina z těchto zpěváků vystoupí na koncertech Nico Nico Douga nebo Nico Farre.
 
 

Reklama