Říjen 2013

Zamyšlení

17. října 2013 v 11:26 | Naoko Suzu the Akemi |  Moje kecy
Člověk časem zjistí jací lidé jsou mizerové. Já potkala dva takové. Nebudu je jmenovat, ať si myslí kdo chce co chce a kdo ví tak ví
Neříkám, že mi nechybí. Chybí. Hlavně ta, kterou jsem ztratila nedávno. Ale ona mě využívala. Chodila ke mě dokuď neměla vlastní netbook.. bolí to vědět, že za tebou vlastně nechodila. Chodila za hrama. Za tím co jsem měla já, a ona ne.. Teď už má vše. A svého tatínka, který ji dá vše co chce. Už mě nepotřebuje. Řekla mi sama, že má vlastní život. Já ho mám taky ale ona byla v něm. Ale už není.
Ráda jsem s ní chodila ven. Bavila se a blbla v lese. Trénovala. Dělala blbosti. Ano. Uvědomuji si, že chodila i za mnou. Ale mnohem méně Stejně na ni nechci zapomenout a to nikdy. Ta radost z těch bezva dnů, ty pocity štěstí byly tak nádherné a jsem ji za ní vděčná. Ale já dospěla a uvědomila si, ona si zůstala dítětem.
Ta druhá mi chybí míň ale taky na ní vzpomínám s úsměvem na rtech. Nad minulostí nemá cenu brečet. Člověk by si měl vzít ponaučení a ty šťastné vzpomínky.
Teď mám jedinou kamarádku, kterou znám už dlouho. Ona zná i z povídání ty dvě předchozí. Vždy drží při mě a neopustila mě. I když v budoucnu to možná příjde. Je o dost starší ale možná proto si více rozumíme. Ona už není až takovým dítětem.
Ano, hádám se s ní. Štvou mě věci na ní ale člověk by se s tím měl srovnat. Nejdříve se zamyslet či on sám je dokonalý. A ti co si myslí, že ano a proto odsuzují ostatní jsou idioti Nikdo není dokonalý, nikdo není bez chyby, každý nějaké má i když je třeba nechce mít. Život je jak strom ve větru. Hází s tebou jak chce on ale je na tobě či se udržíš kořeny v zemi a nebo spadneš a zničíš se.
Vím o sobě jaká jsem- sobecká, lehce naštvaná, asi i zákeřná, když se s někým pohádám a vím o tom. Vím taky to, že to se mnou není lehké. Ale s kým je, že ano?
Člověk se s takových věcí nesmí hroutit. A navíc, člověk často píše rychleji než myslí a tak se občas stane, že napíše první myšlenku a ta je ta špatná.. ta co ublíží. Proto to co se napíše by se nemělo brát tak vážně. Když ti to někdo řekne do očí, je to už jiná. Ale dokuď to bude jen psát tak to nemusí myslet vážně. Člověk při mluvě většinou nejdříve myslí.

Psala jsem to i na FB, ale připadá mi to dobré. A chci se o své zkušenosti a své názory podělit s ostatními :)

Ahojky

11. října 2013 v 15:08 | Naoko Suzu the Akemi |  Moje kecy

Tak vás zdravím zase po roce :)
Vím, že je to se mnou strašné ale konečně je mi o něco líp a doufám, že m ito vydrží :)
Za ten rok a něco se toho spoustu stalo! Však udělám nějaký článek, kde vše napíšu. Sice ne přesně podle měsíců ale tak nějak xD
Teď chodím do 9. té třídy a je mi 15 :)
Tento rok jsem byla i na Animefestu, který jsem si užila bestovně :) Taky jsem se konečně viděla s Týnou.
Jinak se zdá, že si na samotu začínám zvykat. Teď(už delší dobu) se nebavím se sestřenkou a jsem ok :D Nějaký pořádný pokrok k dobru! :D :D
Jinak většinu času teď hraju na psp(půjčeném) FF: Crisis Core a Zack, Genesis a Speh jsou úúúúžasní! I Cloud xD Jen chudák Angeal :(( Nenávidím se za to, že jsem ho musela zabít -.- Baka hra :D
Takže doufám, že tentokrát se už k blogování opravdu vrátím. Ale články nebudou časté. :)