Komentáře

1 XTifa XTifa | Web | 19. srpna 2012 v 20:02 | Reagovat

Jsem ráda, že jsi se po takové dlouhé době ozvala.. mrzí mě co se stalo mezi tebou a tvou kamarádkou, ale tak je to její chyba, že si to až moc vzala k srdci.. nikdo není dokonalý a každýmu občas něco ulítne z pusy.. na základce jsem to měla stejný jak ty, lidé mě neměli v lásce, spíš se mě štítili a drbali o mě všude možně.. sice ted na střední se to už neděje, ale taky tu nemám žádné kamarády... zlatý Internet, kde bychom bez něj byli! :) Nemáš FB nebo Skype? Ráda bych si s tebou popovídala a líp tě poznala.. :)

2 Anastazie Anastazie | 23. srpna 2012 v 14:01 | Reagovat

Ani tak k článku, jako k písničce: najdi si Tarja Turunen - Poison. Její verze je pravá ;) I když nemám nic proti týhle verzi  :) Jen abys věděla, z čeho to vzniklo :)
Víš, musíš se rozhodnout, jestli ti to stojí za to, poslouchat je ještě dva roky. Na nové škole bys začla s novým štítem. A bylo by jen na tobě, jak by se k tobě pak chovali :)
Sama víš, že tyhle stavy jsem taky zažívala. Na základce dost, na gymplu méně, ale stále byly. A sama víš, kolikrát od "chytrého člověka" nějaká výtka tě pak mrzí víc...a psychickou újmu nesmažeš...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.