Leden 2012

Sai x Ino + Naruto and Kyuubi

28. ledna 2012 v 21:55 | Naoko Suzu the Akemi |  Ručně
Tak, po delší době se zase ozývám, tentokrát s várkou obrázků.
Jeden jsem dělala ve čtvrtek a jeden dneska... Zítra můžete očekávat další můjí tvorbu...

Název obrázku: SaixIno
Doba kreslení: okolo 1-2 hodiny.
Datum: 26/01/2012
Program: Kresleno doma
Komentář: Původně pro kamarádku, poté však ponecháno mím vlatsním potřebám, po té co se mi tento obrázek zalíbil:D Ale oproti Narutovi to není tak povedené:D
imagebam.com

Školní výkec

16. ledna 2012 v 9:31 | Naoko Suzu the Akemi |  Moje kecy
Ahojky lidi...
Jak se máte? Já celkem divně.. Nevím co se to se mnou děje a říkám samé nesmysly...
Už ani skoro nevím co nebo kdo jsme... Ale v sobotu jsem ještě byla v pořádku... Asi se to stává když se nudím nebo tak nějak.. V sobotu jsem s bráchou a jeho kamarády hrála Diablo II multiplayer a byla to sranda... Ale musím si koupit mikrák ať si s nima můžu kecat... a taky musím koupit další DVDčka jelikož tam ty už mám všechny vypálené a na pc už skoro nemám místo... A jinak.. budu mít program na tovrbu amv takže nejspíše´budu většinu času trávit nad tvořením videa... Teď jen pořád čumím na Naruta a už mám za sebou 73 dílu Shippunedu.... Opravdu si myslím, že jsem blázen jelikož jsem se začala dívat 22.12. na první sérii a teĎ jsem už u Shippunedu a 73 dílu.. Pféé... má někdo nějaké anime, na které stojí cenu shlédnout? Právě mám nějakou blbou náladu takže by to chtělo nějaké anime kde je krev a je to horor.. jakýkoliv.. Elfen Lied jsem už viděla mimochodem :D
Takže já jdu.. prosím doporučte mi nějaké anime.. Do konce měsíce(stopro i dřív) totiž shlédnu zatím všechny díly Naruta... Děkuji předem..
PS.: Seriál Vocaloid výde tento týden pouze jedno až si udělám čas a bdue apsoŇ trochu nálada.. Omlouvám se.. A hodlám dělat kontrolu SBéček.. nezvládám je obýhat a chci nové:D
PS2.: Máým nové sbéčko Aoi Gumi Sakura/Fernandes, přidám si tě však později.. omlouvám se..a chceš diplomek?

školní koláž Uta no prince-sama

9. ledna 2012 v 9:30 | Naoko Suzu the Akemi |  Grafika

Seriál Vocaloid - 1. díl

7. ledna 2012 v 14:22 | Naoko Suzu the Akemi |  Vocaloid seriál
Jméno: Leon
Pohlaví: Muž
Item: Tulipán
Jazyk: angličtina
Vytvořen/a: 15.ledna 2004
Zaměření: -
Byl vytvořen v roce 2004 přesněji 15.ledna 2004.
Je to první vocaloid spolu s Lolou, který zpíval anglicky. Jednou Vocaloid málem zanikl, kvůli tomu že lidé je nekupovali ale poté přišla indická hudba a Lola, Miriam a Leon se začali prodávat po internetu.
Leon je sólový zpěvák, který zpívá s britským přízvukem(stejně jako Lola). Jeho hlas je lehký a tenký ve srovnání s Lolou.

Nápad

5. ledna 2012 v 19:22 | Naoko Suzu the Akemi |  Moje kecy
Tak.. projíždím si písničky na překlad a většina je vocaloid.. hmm... a tak jsem dostala podle mě extra nápad(nesnesu kopírování!) udělám jakoby "seriál" (takový ty krátký informace a všechny je sťapkám do jedné) VOCALOID. Začnu s prvníma Voclaoid a určitě tu najdete hoodně, kterých znáte.. Hodlám o nich najít informace a potom je po 3-5 dávat v článcích.. Seriál bude vycházet 1-2 týdně a když to nebudu zvládat tak se ozvu že tento týden nebude ŽÁDNÝ nebo pouze jeden.. No uvidí se.. Jdu připravit si pár dopředu ale to znamená překlad.. Nebojte se lidi, přeložím to nějak srozumitelněxD
PROSÍM VŠECHNY ABY MŮJ NÁPAD NEKOPÍROVALI!

Po dlouhé době kecací článek

5. ledna 2012 v 10:57 | Naoko Suzu the Akemi |  Moje kecy
Ahoj lidi, jak se máte?
Poslední dobou moc nenavštěvuji Sbéčeka a za to se jim moc omlouvám..
Ale taky blog zanedbávám.. ANo není mi zas moc dobře.. ti co jsou se mnou už delší dobu tak ví že i minulý leden mi nebylo zrovna nejlépe.. Tento měsíc slaví blog své myslím, ýe druhé narozeniny.. Budu se snažit sem něco dát ale nwm jak to dopadne.. Poslední dobou se dívám na Naruta a od 22.12. do 4.1. jsem shlédla už 163 dílů a vypálené už mám celou první sérii.. Hádám že tak za víkend do dokoukám a vrhnu se na druhou sérii, kde se těším asi hlavně na Deidaru, kterého jsem si už oblíbila..
Pféé... píšu ze školy a zítra to asi nepřežiju.. Bakule se se mnou nebaví( jak nezvyklé, že?) a přitom já se začínám měnit v samotáře, co nechce ani nepotřebuje přátele.. Uzavírám se do sebe..
Jediná záchrana je moje nejlepší kamarádka Týna.. A taky se snažím časovat pro ANAAR a celkem se daří.. dopředu už mám hoodně písniček načasováno, takže stačí postupně zveřejňovat na youtube, takže myslím, že se máte na co těšit:)

Šťastný nový rok 2012!

1. ledna 2012 v 0:25 | Naoko Suzu the Akemi