Červenec 2010

:-/Ach jo

13. července 2010 v 20:13 | Admin |  Moje kecy
Avatar
Ahoj lidi,
Omlouvám se že nepíšu nové články ale prostě nemám náopady..To horko mě asi zabije..ale určitě ne dřív než NETbook který mám půjčený od bráchy..No jo..Snad si před noc odpočine..Pokusím se tu zítra něco přidat ale moc s tím nepočítejte..Jsem líná..lína jako veš..no já vím..Tak pp

Dnes

12. července 2010 v 8:47 | Admin
Avatar
Dnes tu nebudu!!SORRY!

Čím si starší tím je i život těžší

11. července 2010 v 11:56 | Admin |  Moje kecy
Avatar
Ano..život je čím dál těžší..Teď už je mi dvanáct a moji kámošce teprv bude jedenáct..A abych řekla pravdu..Tak se kámošce snažím vyhovět..Kdysi jsme se společně zajímaly o jednu věc a já moc ráda věci měnila..Nedávno u mě jely zas pokémoni a teď je to FF ale moje kámoška má pořád ráda pokémony a tak se ji snažím vyhovět a normálně se s ní o nich bavím ale věčinou melu o svém miláčkovi Kadajovi(to mi nikdo zakázat nemůže)..
Včera se se mnou dívala na první polovinu filmu..A jako všem ostatním se ji líbí Cloud..No jo vím..každý je jiný ale já myslela že mě podrží a ona místo toho říká že Kadaj vypadá jako holka..To mě naštvalo ale pravdu jsem ji neřekla..už hodněkrát jsem se s ní pohádala a tak ji už nechci ztratit..A jo..24 odjíždím na koupaliště a vracím se až 31..možná tu budu možná ne..uvidíme ale asi spíš ne..

FF VII:Crisis Core Postavy

11. července 2010 v 7:33 | Admin |  Final Fantasy
Zack
Zack Fair:
Věk 16
Rodné město: Gongaga
Zbraň: meč
Zack je hlavní a jedinou hratelnou postavou. Je to mladý, ambiciozní a na první pohled i arogantní voják 2. třídy v Shinrově jednotce SOLDIER. Jeho snem je stát se vojákem 1. třídy a být hrdinou. Je velmi dychtivý zavděčit se svým nadřízeným a především udělat dojem na svého přítela Angeala. Zack je velmi oddaný a přesvědčený o smyslu organizace SOLDIER. Vše se změní, když Angeal zmizí a Zack postupem času odhaluju temnou pravdu o svých nadřízených a nakonec to bude právě Shinra, kdo se proti němu obratí a zničí ho. Zack je sice na pohled tvrdý, ale uvnitř je to citlivý a přátelský člověk. Miluje Aerith, se kterou se pozná za zvláštních okolností a právě láska k ní ho bude později stát život. V průběhu hry se seznamí s mladým Cloudem, ke kterému bude cítit zvláštní náklonost a přátelství. Právě oni dva budou hlavními postavami dramatu v Nibelheimu.

FF VII:Crisis Core Info

11. července 2010 v 7:21 | Admin |  Final Fantasy
Final Fantasy VII: Crisis Core je akčí RPG na PSP (Playstation Potrable). Na scénáři se podílel stejný tým jako na původní hře Final Fantasy VII a je to znát. Příběh se odehrává pět let před Final Fantasy VII a hlavní postavou je zde Zack, Cloudův přítel a zachránce, přičemž jejich vztah je pro pochopení příběhu ve Final Fantasy VII přímo klíčový. Znovu se na scéně objeví známé postavy jako Aerith, Sephiroth, Tseng, Yuffie atd. Příběh Final Fantasy VII tedy smysluplně doplňuje a rozvíjí. Může se pochlubit skvělou grafikou, hratelností, dlouhou trvanlivostí a bezkonkurenčně nejlepší hudbou za poslední léta. Řadí se mezi nejlepší hry na PSP a zároveň je to i nejlepší ze všech produktů, které nějak těží z Final Fantasy VII.

2 kapitola příběhu hry FF VII 2/2

11. července 2010 v 7:16 | Admin |  FF hra
pokračování

2 kapitola příběhu hry FF VII 1/2

11. července 2010 v 7:15 | Admin |  FF hra

Kapitola druhá: Cloud, Sephiroth, Aerith a ti druzí

Celá skupinka se rozhodne opustit Midgar a přesunout se na bezpečné místo mimo dosah Shinry. Tím místem je městečko Kalm na severovýchod od Midgaru. Všichni se shromáždí ve zdejším hotelu a žádají, aby jim Cloud konečně vysvětlil, o jaké krizi planety to mluvil a odkud se zná se Sephirothem. Cloud se pustí do vyprávění. Kdysi chtěl být jako Sephiroth, proto se přidal k Shinrovi a vstoupil do SOLDIER. Po několika společných misích se z nich stali přátelé. Jednoho dne před pěti lety, kdy Cloudovi bylo 16, krátce po skončení války s Wutaii, se Sephiroth, Cloud a dva vojáci vydali na misi, která vypadala jen jako rutinní záležitost. Měli zabezpečit jeden starý Mako reaktor mimo Midgar, jenž prý byl několirát napaden podivnými, brutálními stvořeními. Tím městem, kde byl onen Mako reaktor, byl Nibelheim, Cloudovo rodné město. Po cestě jsou skutečně napadeni několika monstry, ale Sephiroth mnohokrát prokáže svoji sílu a schopnosti a poráží je přímo před zraky udiveného Clouda, který k Sephirothovi neskutečným způsobem vzhlíží. Až konečně dorazí do Nibelheimu.

1 kapitola příběhu hry FF VII

9. července 2010 v 14:36 | Admin |  FF hra

Současnost:

Kapitola první: začátek cesty

Na vlakové nádraží v 1. sektoru v Midgaru přijíždí vlak, ze kterého vyskakuje několik postav, které přemůžou překvapené stráže a pokračují k Mako reaktoru. Jsou to členové teroristické skupiny Avalanche Biggs, Wedge a Jessie pod velením vůdce Avalanche Barreta. Už dlouho bojují proti Shinrovi, ale teď je to jiné, mají dost prostředků k tomu, provést svůj úkol. Postupným ničením Mako reaktorů chtěj přimět Shinru, aby zastavil používání Mako-energie. V celém Midgaru je takových Mako reaktorů celkem 8 a tento je z nich nejméně střežený, a proto vhodný k prvnímu úderu. Tentokrát je to ale opravdu jiné, je tu přece on. Před několika hodinami mu nabídli slušnou sumu peněz, když jim pomůže s likvidací Mako reaktoru. A on k jejich překvapení přijal! On! Bývalý voják Shinrovi elitní jednotky SOLDIER a k tomu s hodností vojáka 1. třídy. Ano, je sice trochu divný, moc toho nenamluvý a je na něm vidět, že je mu celá věc, za kterou oni bojují, zcela ukradená. Dělá to evidentně jen pro peníze. Ale co, jeho jistě velké bojové schopnosti a zkušenosti z mnoha bojů budou velmi vítané. Neznají sice ani jeho jméno, ale za několik týdnů ho bude znát celý svět. Jmenuje se Cloud Strife a aniž to tuší, právě nastupuje cestu za záchranou celé planety...

FF VII-můj popis

9. července 2010 v 14:32 | Admin |  Final Fantasy
Final Fantasy je série počítačových her , které vytvořil Hironobu Sakaguchi.Nejlepší série je asi FF VII(final fantasy 7) která byla jako první dostupná v ČR.Můj brácha tuhle hru vlastnil a tak jsem se občas dívala jak hraje ale tehdy mě to tolik nezaujalo jako dnes.K FF VII je taky film a to Final Fantasy VII:Advent Children který se odehrává dva roky po ukončení hry.
K FF VII je jestě takový dodat a to Final Fantasy VII: LAST ORDER, nakreslené ve stylu anime, které zobrazovalo některé události z hry.
Info o hře:
Vytvořena roku 1997
dostupná v ČR
Postavy:

Sorry

9. července 2010 v 13:54 | Admin |  Moje kecy
Avatar
Ahojky lidi..Mocinky se omlouvám..Měla jsem tu napsat že pozastavuju blog..já vím..Moc se vám omlouvám..Teď když jsou prázdniny mám spoustu času a k vysvědčení..3 dvojky a jinak samé jedničky!Super!!Myslela jsem že budu mít i jednu tróju a to z Aj ale nakonec sem z ní měla dvojku..Skusím sem teď časti něco přidávat ale poslední týden v červenci tu nebudu jedu do Příbora na koupaliště a do chatky..
Ale dnes sem tu již dala novou rubriku a to FF(Final Fantasy) je to hra ale je k ní taky film aten film je tak fajn jen je škoda že není česky a že mu nerozumím(no jo..ta moje Ajina)
Příští školní rok tu moc nebudu..Půjdu do šesté a nevím co mě tam čeká takže mám i docela strach..Ale konec kecání a de se makat!A možná i udělám nové zahlaví ale nwm..